ibrahim saraçoğlu zayıflama kürü

ibrahim saraçoğlu zayıflama kürleri, ibrahim saraçoğlu seda sayan programında zayıflama kürü hakkında bilgiler verdi. sabahın sedası ibrahim saraçoğlu verdigi kürler

Zayıflamak lahana kürü : Yarım litre kireçsiz suyun içine 6- 7 yaprak beyaz lahana parçalanmadan bütün olarak koyulup kapağı kapalı bir şekilde 10 dakika haşlanır. Soğuduktan sonra süzülüp sabah ve akşam aç veya tok karna bir su bardağı içilir. Lahana kürünün, vücuttaki zararlı toksinlerin atılmasına ve kolon kanserinin tedavisine olumlu etkileri vardır. Vücuttaki toksinler atılırken yüksek oranda yağda vücuttan atılır. Böylece yağ kaybı ile zayıflama gerçekleşir.

Zayıflamak için dere otu kürü : Doktor İbrahim Saraçoğlu zayıflamada en etkili bitkilerden birinin dereotu olduğunu söylüyor. Dereotunun mucizevi özelliği iştahı kesmesidir. Yemeklerden önce 2 kaşık taze dereotu yediğimizde iştahımızın gözle görülür derecede azaldığını ve bu sayede kilo kaybettiğimizi göreceğiz.

Zayıflamak için yeşil çay : Çay olarak demleyip gün içinde 2-3 fincan yeşil çay içerek hem kendimizi zinde hissederiz hemde zayıflamanıza yardımcı olur.

Göbek yağlarını eriten kür : Yarım litre kireçsiz suyun içine 4 lahana yaprağı koyup 3 dakika kaynattıktan sonra 25 dal maydanozu koyup 3 dakika daha kaynatıyoruz ve soğuduğunda süzüp içine limon sıkarak içiyoruz. Günde 3 veya 4 kez içilmesi öneriliyor. Hegün taze olarak hazırlanmalı ve 3 hafta boyunca içilmelidir.

İbrahım saraçoğlu zayıflamaya yardımcı zayıflamada yağların erimesini kolaylaştıran yağ yakıcı maydanoz kürü

Zayıflamak için maydanoz kürü hazırlanışı : 15, 16 tane taze maydanozları saplarıyla beraber ortadan kırıp bilandırın içine koyun içine bir tane tamlimonun suyunu sıkıp ve üzerine yarım bardağına az vazla su koyun bilandırı bir dakika çalışrırın bilandırı olmayanlar mutfak robutunda da yapabilirsiniz ve yemyeşil su meydana gelir. Maydanozun o yeşil suyunu sabah kahvaltıdan 10, 15 dakika önce içilirse yağların erimesini hızlandırır. Bu yağ yakmada doğrudur ve yağ yakamada hızlandırır. kara ciğer yağlanması şikayeti olanlarda bu kürü 15 gün ara vermeden kullanmalı 3 veya 5 gün ara verip tekrar 15 gü bu kürü kullanılırsa karaciiğer yağlarınıda eritir. Bu kürü Uyguladığınızda daha dinc ve zinde olduğunuzu görekceksiniz. Birde deri altı iltihapı varsa ciltte dışarı atar cildin daha parlak ve genç gösterir.
Bu Kürü Kimler uygulayamaz : Tansiyonu düşük olanlar kullanamaz maydanoz tansiyonu düşürür.

Zayıflamak için soğan kürü : Soğan, çok besleyicidir, doğal bir antibiyotiktir. Ayrıca, soğan suyu iyi bir idrar söktürücüdür. Soğan suyunun zayıflamaya yardımcı olduğu ise pek bilinen bir şey değil. Zayıflamayı sağlayan, soğanın idrar söktürücü olması. Zayıflamak isteyenler için soğan suyu daha doğrusu soğan çorbası ile zayıflama tarifi ise şu şekilde.
Malzemeler : 6 adet soğan, yarımşar kilodan iki çeşit sebze, yağsız et suyu, limon, baharat.
Zayıflamak için sağan kürü hazırlanışı : Bütün malzemeleri çorba şeklinde pişirin. Soğan çorbası yapılırken kesinlikle yağ kullanmayın. Soğan suyu çorbasını şu şekilde tükerin.

1.-2.-3 gün sabah: 50 gr. beyaz peynir, çay .
1. gün öğle-akşam: Sınırsız meyve + soğan çorbası çorbası.
2. gün öğle-akşam: Sınırsız et + soğan suyu çorbası.
3. gün öğle-akşam: Pirinç lapası, meyve (muz, üzüm hariç) +soğan suyu çorbası.

İbrahim Saraçoğlu elma sirkesi ile nasıl zayıflanır : Elma sirkesi ile zayıflama son zamanların geniş ilgi gören bir konusu. Elma sirkesi elbette sadece zayıflama ve kilo vermek için kullanılmıyor. Elma sirkesinin sağlığa ve cilde faydaları nedeniyle çok geniş bir kullanım alanı mevcut.

İbrahim Saraçoğlu elma sirkesi ile nasıl zayıflanır Diyetisyen ve Beslenme Uzmanı İbrahim Saraçoğlu elma sirkesi ile nasıl zayıflanır bizler için anlattı. Elma sirkesinin şifalı bitkisel özelliği hem iç organlar için hem de cilt lekeleri için tedavi edici faydalar sağlıyor.

Elma sirkesi içerisinde bulunan bikarbonat iyonları sayesinde hazım zorluğu çekenler bu rahatsızlıktan kurtulmakta ve kanı temizlenmektedir. Elma sirkesinin faydalarına kısaca göz atıp elma sirkesi ile nasıl zayıflanır ona değinelim. Elma sirkesi si kanı temizleyici, bedensel ve mental yorgunluklara iyi gelen, teskin edici, stres atıcı karaciğer ve dalağı temizleyen, kanı detoksifiye eden basura iyi gelen egzama ve cilt lekelerine bitkisel çözüm teşkil eden kalbi güçlendiren bir bitkisel iksirdir.

Elma sirkesi vücudu toksinlerden arındırır ve elma sirkesinin içerisinde bulunan potasyum minerali ile bağışıklık sistemini güçlendirerek gribe iyi gelen bitkiler ve bitkisel formüller arasında yerini alır. Stres için de kullanılabilen bu bitkisel çözüm, kış aylarında faranjit, larenjit, soğuk algınlığı, nezle ve grip gibi bir çok hastalığı iyileştirici ve iyi gelen etkiler barındırmaktadır. Elma sirkesi, aynı zamanda boğaz ağrısı, öksürük sorunu ve ses kısıklığı gibi boğaz yolu enfeksiyonlarını da iyi etmekte ve şifa kaynağı olmaktadır. Kısacası Elma sirkesinin faydaları saymakla bitmez.

Cilt lekeleri, sivilce lekeleri, deri çatlakları, gaz sorunu, karın şişmesi ve kabızlık gibi bir çok sağlık sorununa elma sirkesi iyi gelmektedir. Ayrıca elma sirkesi içerisinde yüksek oranlarda bulunan potasyum maddesinden dolayı mide asidi oranının yüksekliğinden kaynaklanan gastrit, böbrek rahatsızlıkları, mide yanması ve ülser hastalığı bulunan kişilere elma sirkesi yan etkileri tesir edebilir ve elma sirkesinin zararları görülebilir. Bu kişilerin elma sirkesi kullanmaması gerekmektedir.

Zayıflamak için elma sirkesi nasıl yapılır, elma sirkesinin yapımı tarifi : Bir bardak ılık su içerisine 1 tatlı kaşığı elma sirkesi ve 1 çay kaşığı bal karıştırıyorsunuz. Daha sonra yapılan bu karışımı sabahları aç karnına içiyorsunuz. Bu elma sirkesi bal su formülü ile vücudunuzdan yağ yakımı hızlanacak ve yanan yağlar size zayıflama olarak geri dönecektir. Elma sirkesi, içerisinde çok sayıda faydalı yağ yakıcı bitkisel maddeler barındırmaktadır.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,