Adımızda Sağlık Var..


cildi beyazlatmak için maske

Ağu 28, 2011 Author: admin | Filed under: Güzellik Ve Bakım

Bir maske yapımıyla daha sizlerle birlikteyiz. Öncelikle bir adet misket limonunu sıkarak suyunu çıkarın ve içine iki çorba kaşığı bal ile 60 gram sade yoğurt ekleyip iyice karıştırın.

Hazırladığınız karışımı lekeli bölgelere nazik bir şekilde masaj yaparak yedirin. Yarım saat bekledikten sonra teninizi bol ılık suyla iyice durulayın. Bu karışımı haftada bir kez uygulamak yaşlanmış ciltte oluşan lekelenmeleri veya güneşin zararlı ışınlarından dolayı göğüs bölgesinde oluşan lekeleri gidermek için kullanabilirsiniz.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cildi Beyazlatmak Ve Lekeleri Gidermek İçin Pirinç Suyu

Nis 24, 2011 Author: admin | Filed under: Genel

pirinc%255B1%255D%5B1%5D Cildi Beyazlatmak Ve Lekeleri Gidermek İçin Pirinç Suyu Cildi beyazlatmak ve lekeleri gidermek için pirinç suyu, pirinç maskesi, lekeleri gidemek için pirinç maskesi, cilt lekelerine pirinç suyu, pirinç suyuyla cilt lekelerine çözüm, cilt rengini pirinç suyuyla açın, cilt beyazlatmak için pirinç suyu, cilt beyazlatma maskesi, pirinç suyuyla cilt beyazlatma, cildiniz beyazlasın rengi açılsın lekelerden arınsın.

Cilt beyazlatmak için doğal maske;

– Bir yemek kaşığı pirinç
– Bir yemek kaşığı su

Malzemeleri karıştırarak 3 saat bekletin. Pirincin suyunu süzerek cildinizi silin. Bu uygulamayı her gün yaparsanız; cildinizin rengi açılacak, lekelerden arınacak ve berraklaşacaktır.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,