ahmet maranki kalça eritme – kalça eriten diyet – kalça eritme diyeti – kalça eritme egzersizleri – kalça eritme hareketleri – kalça eritme yöntemleri – kalça eritmek – ahmet maranki

Ahmet Maranki Kalça Eriten Diyet Kürü

Kalçalarınızın genişliği sizi rahatsız mı ediyor? Bir çok kadının ortak derdi olan kalça problemini ortadan kaldıran şok diyeti uygulayın.

Uygulayacağınız Bu Kür ile 6 haftalık diyet ile kalça ve basen bölgelerinizdeki fazla yağlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Amerikalı ünlülerin uyguladığı bu diyet ile sadece vitrinden izlemekle yetindiğiniz dar pantolonları üstünüzde rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Tabii rakiplerinizi kıskandırarak, partnerinizi büyülemek de işin cabası… Hareketsizlik ve yanlış beslenmenin sonucunda vücudunuzun alt kısmında toplanan yağlardan kurtulmak için çok özel bir diyete ihtiyacınız var.

Uygulamaya başlayacağınız bu diyet her yerde kolayca bularak tüketebileceğiniz gıdalardan oluşuyor. En önemlisi de oldukça ekonomik oluşu. Diyetin birinci dereceden etkilediği bölüm kalça ve basen, arkasından da bacaklar geliyor.

Özellikle binici pantolonu olarak bilinen kalça ve diz kapağı bölgesinde fazla kilo problemi olanlar tam 6 hafta içinde etkili bir çözüme ulaşabiliyorlar.

Diyet kayısı ve badem müslisi olarak tanımlanıyor.

Müslinin hazırlanışı :Hazırlayacağınız müslinin tadı oldukça leziz. İçinde badem ve kurutulmuş meyvelerle tahıllar kadar vücudunuza faydalı bir çok gıdalar bulunuyor. Ancak tamamı bir araya getirildiğinde kalça bölgenizdeki yağları hızla eriterek, sizi forma sokuyor.

2 fincan haşlanmış yulaf tanesi, 2 fincan kırılmış fındık, 1 fincan haşlanmış buğday, 1 fincan çekirdeksiz kuru üzüm, 1 fincan ayçiçek tohumu, 1 fincan badem, 1 fincan ince kıyılmış kuru kayısı .

Malzemeleri karıştırarak, blenderdan geçirin.

Elde ettiğiniz bu karışımı tam 12 porsiyon olacak şekilde eşit parçalara bölün. Her porsiyonda karışımı bir bardak diyet soğuk süt ilave edip tüketeceksiniz. Tabii üzerine yarım dilim muz da ilave edebilirsiniz.

Diyet için Her gün uygulayacağınız program

* Kahvaltı: Bir porsiyon hazırladığınız müsli, bir fincan süt ve dilimlenmiş yarım dilim muz

* Saat 11.00: Bir elma

* Öğle: Bir porsiyon müsli ve yarım muz

* Öğleden sonra: Bir avuç kuru üzüm

*Ana öğün: Meyve ile birlikte temel gıdalar

* Yatmadan önce: Bir portakal

* Meyveler: Elma, kayısı, iki kurutulmuş erik, bir mango

DİYET İÇİN ANA ÖĞÜNLERDE YEMEİZ GEREKENLER

* Pazartesi: Bir parça tavuk kanat veya göğüs ızgara, yeşil salata ve bir meyve

* Salı: İki yumurtalı omlet, domates ve rendelenmiş havuçla tüketilecek.

* Çarşamba: Bir çay fincanı büyüklüğünde yer tutan spagetti. Bir meyve.

* Perşembe: İnce dilimlenmiş bir tavuk göğsü. Haşlanmış havuç ile servis yapılacak. Dilerseniz yanına haşlanmış brokoli de alabilirsiniz. Bir meyve.

* Cuma: Ton balıklı yeşil salata. Bir adet katı pişmiş yumurta. Bir meyve.

* Cumartesi: Bir parça hindi göğsü, mısırla karışık yeşil salata. Bir meyve.

* Pazar: 3 dilim rosto edilmiş biftek, havuçlu brokoli salatası ve iki adet haşlanmış patates. Bir meyve.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,