adet söktürücü bitkiler

adet düzensizliği için şifalı bitkiler ibrahim saraçoğlu adet söktürücü ve düzenleyici kür

Adet düzensizliği için şifalı bitkiler İbrahim Saraçoğlu adet söktürücü düzenleyici kür tarifi. bitkiler, otlar, besinler, nedenleri, sebebleri, bitkisel tedavi, bitkisel çözüm, Adet düzensizliği için ne yapılmalı, adet düzensizliği nasıl giderilir? Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu adet düzensizliği olanlar için aşağıdaki adet düzenleyici bitkisel kürü kullanmalarını öneriyor.

İbrahim Saraçoğlu Adet düzenleyici kür

adet düzensizliğine doğal bitkiler Adet düzenlemesi için bir tutam kurutulmuş testere dişli aslan pençesi kaynamakta olan 1 bardak kadar damacana suyuna ilave edilir. Kısık ateşte 5 dakika kürün demlenmesi beklenir. Demlenen kür ılıdıktan sonra süzülür ve her gün 1 bu adet söktürücü kürden birer bardak içilir. 1 ay bu küre devam edildikten sonra 1 haftalık ara verilir. Küre ara verdikten 1 hafta sonra ise adet düzenleyici kür 1 ay daha uygulanır ve tamamlanır.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu yukarıdaki adet düzensizliği için hazırlanan kürün, kahvaltıdan 2 saat sonra veya öğleden sonra aç karnına içilmesinin daha iyi etki edeceğini söylüyor. Ayrıca bundan sonraki dönemlerde adet düzensizliği tekrar başlarsa aynı kürün tekrar uygulanmasını tavsiye ediyor.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,