Adımızda Sağlık Var..

ibrahim saraçoğlu kuru soğan kürü

May 10, 2011 Yazan: admin | Kategori: Bitkisel Tedavi, Sağlıklı Beslenme

ibrahim saraçoğlu kuru soğan kürü

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu bayanlarda oluşan yumurtalık kislerini en iyi şekilde yok eden şeyin kuru soğan olduğunu açıkladı ayrıca kuru soğanın kadınlar için tam bir şifa kaynağı olduğunuda ekledi.

Soğan suyu kürü, polkistik over olarak adlandırılan yumurtalık kistleri, kadınlardaki iltihaplı akıntı ve hatta üst solunum yolu enfeksiyonları için oldukça faydalı.

Kuru soğan kürü : 1 su bardağı su kaynatın içersine, 1 orta boy soğan,atın ve 5 dakika daha kaynatın. Ilıdıktan sora süzün ve günde 2 defa için. 15 gün boyunca hergün 2 defa taze olarak hazırlayıp tüketiniz.

Yumurtalık kisleri için : Adetten 10 gün önce başlatın, 10 gün kullanın. Bir sonraki adetinize 10 gün kala yine başlayın ve 10 kullanın. 3-4 ay aynı şekilde uygulayın.

Sağlık konusunda çığır açmak üzere programlanmış bir siteyiz ve sadece bu konuda bile ibrahim saracoglu sogan suyu kurleri, sogan kuru mustafa saracoglu erkekl, ibrahim saracoglu, ibrahim saracoglu kuru sogan kuru, ibrahim saraçoğlu gögüs küçültme 7 gün, ibrahim saracoglundan sac kurleri, ibrahim saraçoğlu kuru soğan kürü gibi çeşitli bilgilerle sizleyiz. Çünkü Türkiye'de SAĞLIK deyince akla biz geliriz.
Etiketler: ibrahim saraçoğlu, ibrahim saraçoğlu çınar agacı faydaları, ibrahim saraçoglu çınar yapragının faydaları, ibrahim saracoglu sifali bitkiler sogan erkek sperm, ibrahim saracoglu sogan suyu kurleri, ibrahim saracoglundan erken bosalma icin kur, rahim enfeksiyonları ve sogan suyu, saracoglu bitkilerle gögüs kücültme,

Sponsor Linkler